Adres szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi
im Jana Pawła II
w Kołobrzegu

ul. Arciszewskiego 20
78-100 Kołobrzeg




Telefony: (094) 35 162 41
(094) 35 117 21

Numery wewnętrzne:


psycholog wew.31
pedagog wew.30
pokój nauczycielski wew.35
świetlica starsza 36
świetlica młodsza 26
księgowość 24
kierownik gospodarczy 25
logopeda 28
terapeuta 29
przedszkole 27


Fax: (094) 35 162 41


www: www.sp5.kolobrzeg.pl


Dyrektor dyrektor@sp5kg.pl
a.grzegorczyk@sp5kg.pl


Wicedyrektor wicedyrektor@sp5kg.pl
r.kurdybacha@sp5kg.pl


Sekretarz sekretariat@sp5kg.pl


Księgowość ksiegowosc@sp5kg.pl


Kadry i płace kadry@sp5kg.pl


Kierownik gospodarczy kierownik@sp5kg.pl


Logopeda logopeda@sp5kg.pl
i.kramarz@sp5kg.pl


Pedagog pedagog@sp5kg.pl


Psycholog psycholog@sp5kg.pl
m.zatorska@sp5kg.pl


Administrator strony www: admin@sp5.kolobrzeg.pl